Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)
Helios s.c. M.Ł. Gorgolewscy
Historia firmy

Spółka Cywilna "HELIOS" została założona i zarejestrowana w dniu 15 października 1990 roku przez Łukasza Gorgolewskiego i Zbigniewa Niewiadę - projektantów Wojewódzkiego Biura Projektów w Poznaniu. Przedmiot działalności został określony bardzo szeroko jednak podstawową działalnością było i jest projektowanie w zakresie branży elektrycznejteletechnicznej od słabych prądów do napięcia 20 kV.

Od 1993 roku przy Spółce działa koło SEP nr 3 zrzeszające w dniu dzisiejszym 7 projektantów.

Od 1995 do 2002 roku Helios s.c. była członkiem nr 212 Izby Projektowania Budowlanego

We wrześniu 1997 roku nastąpiła zmiana wspólników - miejsce Zbigniewa Niewiady zajęła Maria Jasińska-Gorgolewska (wówczas współpracowniczka) i Spółka stała się firmą rodzinną. Początkowo Spółka bazowała tylko na pracy własnej wspólników, z czasem angażując współpracowników a od stycznia 1998 roku Spółka zatrudnia pracowników.

Od początku istnienia Pracownia Projektowa Helios wchodzi w skład zespołów projektowychtworzonych doraźnie dla potrzeb projektów pełnobranżowychjak również realizuje projekty w zakresie branży elektrycznej i teletechnicznej na bezpośrednie zlecenie Inwestorów.

Od stycznia 2016 roku Pracownia Projektowaprzekształciła się w firmę Helios Łukasz Gorgolewski Projektowanie instalacji elektrycznych 

Grudzień 2015 - przeprowadzka do siedziby przy ul.Jeleniogórska 1/3 F lok.75

 
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside